Zakopane „Willa Za Wodą” – wczasy rodzinne

Ferie rodzinne – narciarski chillout
termin: 23.01-30.01.2021
cena: od 1199 zł/os

Od

Opis

Program

Wyjazd przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi w wieku (3,5 -12 lat). Proponujemy aktywny wypoczynek na stoku lub poza nim. Dzieci spędzą ok. 4-5h dziennie na stokach w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Witowie i Czarnej Górze (również jazda wieczorna przy oświetlonych stokach). Zajęcia prowadzić będą najlepsi i doświadczeni instruktorzy. Rodzice w tym czasie będą mieli do wyboru jazdę na stoku, inne aktywności lub wypoczynek. Oprócz tego dzieci będą mogły skorzystać z fakultatywnego programu dodatkowego (lodowisko, wycieczka na Gubałówkę, aquapark, kulig i ognisko) oraz animacji wieczornych. Rodzicom zorganizujemy również zajęcia na siłowni, sali sportowej z trenerem personalnym. Nie obędzie się bez wieczorów integracyjnych, turnieju bilarda, rodzinnych turniejów w piłkarzyki i innych atrakcji.

Program fakultatywny

  • kulig z pochodniami i ognisko, wycieczka na Gubałówkę, lodowisko, wizyta w aquaparku w Zakopanem, tor saneczkowy lub kino 7DMAX (dla dzieci) – 150 zł
  • szkolenie narciarskie/snowboardowe (dla dorosłych) – 350 PLN (ok. 4h dziennie/6 dni). Realizowane przy minimalnej ilości zainteresowanych – 8 osób. Zapisu na szkolenie dokonujemy podczas rezerwacji.

Zakwaterowanie

Willa Za Wodą. Pokoje 3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji gości: sala kominkowa, narciarnia, sala telewizyjna, sala taneczna, sala rekreacyjna, siłownia, bilard, piłkarzyki, cymbergaj, tenis stołowy, darmowe Wi-Fi.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Willi Za Wodą.

Wyżywienie: śniadania w formie bufetu oraz obiad i kolacja lub obiad i prowiant na stok. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena karnetu: dzieci do 15 roku życia – 450 PLN/6 dni, dorośli – 510 PLN/6 dni. Wypożyczenie sprzętu: dorośli ok. 40 PLN/dzień/komplet (narty, buty, kije/deska,buty), dzieci ok. 35 PLN/dzień/komplet. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen karnetów. Cena nie obejmuje: transportu na stok rodziców, kosztu karnetu.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: transportu na stok rodziców, kosztu karnetu i realizacji programu fakultatywnego.