Wymysłowo Misja Komandos

1,395.00 

WYMYSŁOWO k/Tucholi. Czołem rekrucie! Dołącz do naszej elitarnej jednostki specjalnej. Podczas codziennych zajęć przejdziesz przez trening wojskowy, bieg przełajowy oraz zawody strzeleckie. Nauczysz się trudnej sztuki naturalnego określania kierunków geograficznych, stopisz się z otoczeniem i wytropisz leśnego stwora w leśnych gęstwinach.

wiek 7-13 lat

Kategorie: ,

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

Opis

PROGRAM

– zajęcia wojskowe prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów: musztra i trening wojskowy, pokazy sprzętu wojskowego, bieg przełajowy na orientację, zawody strzeleckie z łuku i wiatrówki, orienteering: naturalne sposoby określania kierunków geograficznych, śledzenie i poznawanie tropów leśnych zwierząt, zajęcia z mapa i lornetką, podstawy myślistwa, malowanie twarzy farbami maskującymi, zajęcia plastyczne o tematyce wojskowej, nocne podchody, „życie komandosa” – konkurs na najlepszy film zrobiony przez uczestników,

wycieczka do zamku w Malborku: uczestnicy stają się drużyną rycerską, która otrzymuje zadanie odnalezienia ukrytego hasła. Litery poszukiwanych słów można zdobywać na zamkowej trasie, rozwiązując szereg zagadek i wypełniając zadania stawiane przez mistrza drogi. Skompletowane hasło daje młodym odkrywcom malborskich tajemnic możliwość dotarcia do skarbca zamkowych tajemnic,

zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Indian Ameryki Północnej im. Sat-Okh

poznamy historię Indianina, wychowanego w Ameryce, a walczącego w trakcie II wojny światowej za Polskę, zobaczymy jak wyglądała prawdziwa wioska indiańska, dowiemy się co znajdowało się we wnętrzu indiańskiego tipi,

ABC kajakarstwa – dwugodzinne zajęcia z instruktorem, podczas których dzieci poznają podstawy kajakarstwa, wiązania lin i pierwszej pomocy, zawody dla chętnych,

Laser Gun – zabawa na strzelnicy laserowej opartej na interaktywnym systemie multimedialnym,

– rozgrywki w siatkówkę plażową,

plażowanie i kąpiele na kąpielisku,

2 ogniska z pieczeniem kiełbasek,

wycieczki piesze po okolicy,

– wieczory filmowe,

– rozgrywki w tenisa stołowego i bilard,

– korzystanie z basenu i jacuzzi (6 zajęć po 30 minut),

– dyskoteki.

PROPOZYCJE FAKULTATYWNE:

możliwość wykupienia dodatkowych jazd konnych – płatność na miejscu zgodnie z cennikiem stadniny

zakwaterowanie

Agroturystyka „Dworek Wymysłowo” www.dworekwymyslowo.pl położony nad rzeką Brdą 4 km od Tucholi. Pokoje 4, 5, 6-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, basen z atrakcjami wodnymi, sauna, jacuzzi, boisko do piłki plażowej, przystań kajakowa, plac zabaw, dwa zadaszone miejsca na ognisko, stół do tenisa, bilard, stajnie ze zwierzętami: konie, kucyki, daniele, gołębie, pawie.

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

transport

Autokar lub pociąg – opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie od godz.14.00. Transport za dopłatą wg tabelki.

świadczenia w cenie

10 noclegów (ostatni turnus 8 noclegów), wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, instruktorzy.

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać; legitymację szkolną z numerem PESEL, wygodne buty i strój do wycieczek pieszych, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, buty „do zdarcia”, latarkę, czepek na basen, kieszonkowe. Mile widziana odzież moro. Uczestnicy otrzymują w miejscu zakwaterowania ręczniki (ręczniki kąpielowe we własnym zakresie).

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. Za brak legitymacji szkolnej uczestnik koloni zobowiązany jest do dopłaty biletu.

Białystok

Bydgoszcz

Konin

Gdańsk

Koszalin

Kraków

Olsztyn

Poznań

Kutno

Szczecin

Tczew

Warszawa

Wrocław

195 zł

55 zł

105 zł

85 zł

95 zł

265 zł

105 zł

115 zł

135 zł

155 zł

85zł

195 zł

175 zł

Toruń

Włocławek

Lublin

Łódź

75 zł

95

265 zł

155 zł

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2018 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!