Władysławowo – Maluchy na plaży

Od 1,295.00 

Pierwszy wyjazd na kolonie to wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci każdego ich uczestnika. Władysławowo jest doskonałym miejscem na pierwszą samodzielną wakacyjną przygodę. Szum fal majestatycznego Bałtyku, gorący piasek pięknych plaż, krzyk mew, zdrowy jod, życzliwa kadra i wesoła zabawa z rówieśnikami… po takiej pierwszej kolonii wszyscy będą niecierpliwie czekali na następne…zapraszamy.

wiek 6-10 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

Opis

Sea Park w Sarbsku: największe fokarium w Polsce. Można obserwować jednocześnie w tym samym zbiorniku przedstawicieli dwóch rodzin ssaków morskich płetwonogich: fokę szarą oraz fokę pospolitą. Wyskoki z wody, piruety, machanie płetwą do publiczności, czy słodkie całusy w policzek opiekuna to tylko nieliczne umiejętności fok. Oprócz pokazów podczas wizyty w Parku można zobaczyć jeszcze: Park Miniatur Latarni Morskich,  Oceanarium 3D, wrak na wspak, real ocean i inne. Oprócz tego na dzieci czeka plac zabaw podwodna przygoda,

Magiczny zawrót głowy czyli Muzeum Iluzji: odkrywanie tajemnic iluzji optycznych i magicznych trików. Na wystawie ponad 100 eksponatów z dziedziny fizyki i optyki, zabawki optyczne z XIX wieku i najśmieszniejszy gabinet śmiechu z 13 „odjechanymi” lustrami – trochę nauki i wyśmienita zabawa gwarantowane,

Muzeum Motyli – zwiedzanie prywatnego muzeum, bajecznej krainy motyli z całego świata,

rejs statkiem,

spacer po Władysławowie: Port Rybacki, Cetniewo z Aleją Gwiazd Sportu,

ognisko z pieczeniem kiełbasek,

Bezludna Wyspa – pakujemy się na bezludną wyspę!

Neptunalia – spotkanie z Neptunem i Prozerpiną,

– konkurs budowli piaskowych z nagrodami,

– plażowanie i kąpiele w morzu i na basenie pod opieką ratownika,

– program animacyjny, zajęcia sportowe.

 

ZAKWATEROWANIE
Willa POMORZANKA w Władysławowie. Położony 350 m od plaży. Pokoje 3,4-osobowe z łazienkami lub 5-osobowe z łazienkami (typu studio). Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, sala biesiadna z kominkiem, taras, basen, boisko do siatkówki i koszykówki, sala sportowa (sprzęt do ćwiczeń, stoły do tenisa stołowego, stoły bilardowe), profesjonalna siłownia, wiata grillowa, miejsce na ognisko. Willa położona z dala od głównych arterii komunikacyjnych.

 

WYŻYWIENIE
3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie – kolacja, ostatnie – śniadanie.

TRANSPORT
Autokar lub pociąg – opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 17.00.


ŚWIADCZENIA W CENIE
7 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawcy, ratownik, pielęgniarka, lekarz.

UWAGI
Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, obuwie i strój sportowy, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, kieszonkowe.

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Za brak legitymacji szkolnej uczestnik kolonii zobowiązany jest do dopłaty biletu.

 

Białystok Bydgoszcz Gdańsk Kraków Olsztyn Poznań Tczew Warszawa Wrocław
280 zł 150 zł 120 zł 250 zł 190 zł 190 zł 120 zł 230 zł 280 zł
Toruń Włocławek Łódź    
180 zł 200 zł 250 zł