Sypniewo – obóz sportowy

Po miesiącach spędzonych przed komputerem zapraszamy na świetny obóz sportowy
Na Pojezierzu Drawsko-Wałeckim w pięknych okolicznościach przyrody. Jeśli lubisz ruch i chcesz aktywnie spędzić wakacje – dobrze wybrałeś! Na tym obozie spróbujesz wielu dziedzin sportu: pływania, tenisa ziemnego, piłki, kajakarstwa, kręgli i wielu innych. Dużo ruchu, aktywności i przygód to super patent na udane sportowe wakacje!

wiek 10-12 lat, 13-15 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

dodatkowa opłata 2 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 2 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)

Od 1,775.00 

Opis

podstawy nauki  gry w tenisa ziemnego – zajęcia sportowe na korcie tenisowym związane z rekreacyjną grą w tenisa ziemnego

aqua aerobik – połączenie zajęć fitness, pływania oraz gimnastyki korekcyjnej

gimnastyka korekcyjna w wodzie – zajęcia dla dzieci kształtujące prawidłową sylwetkę ciała

nauka/doskonalenie stylów pływackich – zajęcia w wodzie

nauka gry w piłkę siatkową plażową – zasady gry, nauka i doskonalenie odbić górnych i dolnych – nauka postaw piłki siatkowej

rekreacyjne zajęcia sportowe – gry terenowe, podchody

zajęcia ogólnorozwojowe w terenie – marszobiegi, spacery, podchody

zajęcia sportowe na sali gimnastycznej i siłowni

spływ kajakowy w bardzo atrakcyjnych okolicznościach przyrody

– zajęcia sportowe w parku linowym

zajęcia taneczne w sali z lustrami

zajęcia sportowe na kręgielni

wycieczka do Bornego Sulinowa, zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem – dowództwo garnizonu niemieckiego w budynku Urzędu Miejskiego, kantyna oficerska, szpital wojskowy, brama wjazdowa do miasta, osiedle bloków mieszkalnych „Leningrad”, Dom Żołnierza, Dom Oficera, pozostałości willi oficerów niemieckich i radzieckich, manewry wojskowe przejażdżka sprzętem gąsienicowym (amfibia PTS-m) po wertepach i nierównościach terenu dostarczająca dużo rozrywki i adrenaliny, gra terenowa Celnicy kontra Partyzanci: zadaniem jest „przeszmuglowanie” artefaktów, oczywiście tak, by pozostać niezauważonym przez Celników. Celnicy muszą sprawdzić każdego przekraczającego drogę. Jeśli towar został odnaleziony Celnik musi odprowadzić do więzienia i odnieść na wyznaczone miejsce odebrany artefakt (zabawa trwa ok. 1,5 h).

– 2 ogniska z kiełbaskami,

– dyskoteki.

 

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości  jego składki – dodatkowa  opłata 2 zł na TFP.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – dodatkowa opłata 2 zł na TFG.

 

zakwaterowanie

Centrum Wypoczynkowo – Rehabilitacyjne ACTIV www.centrumactiv.pl. Nowoczesny, wszechstronny i kompleksowy ośrodek rekreacyjno – sportowy wzniesiony na powierzchni 4 ha, położony pośród przyrody Pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, kryta pływalnia, basen odkryty, korty tenisowe, kręgielnia, sala do fitnessu, siłownia, hale i boiska sportowe, sauna, plac zabaw.

 

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie – kolacja, ostatnie – śniadanie.

 

transport

Dojazd własny. Zakwaterowanie od godz.18.00. Odbiór dzieci do godz. 10.00.

 

świadczenia w cenie

7 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, instruktorzy.

 

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać; legitymację szkolną z numerem PESEL, wygodne buty i strój do wycieczek pieszych, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, czepek na basen, środek przeciw komarom i kleszczom, kieszonkowe.

 

Organizator: B. P. KRYSTAD