Bułgaria – Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg określany jest często mianem Las Vegas Europy Wschodniej, z licznymi hotelami, restauracjami, dyskotekami, klubami i parkami wodnymi. Czeka na Was wiele atrakcji m.in.: wieczór bułgarski, pobyt w parku wodnym Action  Aquapark, rejs statkiem wzdłuż wybrzeża. Obóz w Bułgarii to fantastycznie spędzony czas, pełen atrakcji, który na zawsze pozostanie w pamięci.

wiek 12-18 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)
+85 euro (nie wliczone w cenę końcową)
kaucja zwrotna - 25 euro (nie wliczone w cenę końcową)

Od 2,065.00 

Opis

Dzień 1: wyjazd z Polski,  przejazd na Słowację, nocleg,

Dzień 2: śniadanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych w Wielkim Mederze. Kompleks rekreacyjny z 9 basenami krytymi i odkrytymi z licznymi zjeżdżalniami o temperaturze wody nawet do 38 stopni Celsjusza, obiadokolacja. Nocny przejazd do Bułgarii,

Dzień 3: śniadanie w formie suchego prowiantu, przyjazd do Słonecznego Brzegu.  Zakwaterowanie, zapoznanie  uczestników  z bazą noclegową, kolacja, nocleg,

Dzień 4 – 9: wypoczynek, realizacja programu:

spacer po Słonecznym Brzegu – popularnym kurorcie tętniącym życiem 24 h/dobę,

– wycieczka do Nessebaru  nazywanego też „perłą Bułgarii” . Ze względu na wyjątkową wartość historyczną wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Spacer uliczkami Starego Miasta z klimatycznymi kawiarenkami i pozostałościami budowli z czasów starożytnych,

wieczór bułgarski , który pozwoli na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury. Program folklorystyczny z pokazami tańców. W trakcie tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej,

–  3,5 h  rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Słonecznego Brzegu –  na pokładzie  gry i zabawy z animatorem, dyskoteka z D-jem.  Możliwość korzystania ze zjeżdżalni wodnej, która znajduję się na statku. Ponadto podczas rejsu uczestnicy otrzymają obiad , wodę i napoje bezalkoholowe. Udana zabawa zagwarantowana !

wodne szaleństwo w parku wodnym Action Aquapark – park o powierzchni  ok. 36 000 m2, oferujący ponad 30 różnych atrakcji wodnych. Znajdziecie tam basen z największą zjeżdżalnią o wysokości 18 m  i długości 120 m , z której zjedziecie z prędkością ponad 60 km/h. Poza tym do dyspozycji zjeżdżalnie: Kamikadze, tajemnicza Czarna Dziura, Niagara, Wyspa Przygód,

– gry i zabawy na plaży – freezby,  ringo, piłka wodna , siatkówka,

– konkursy na najoryginalniejszą rzeźbę z piasku,

– wybory Miss i Mistera obozu,

– wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,

– program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Dzień 10: śniadanie, plażowanie, „shopping”, ostatnie wspólne zdjęcia, obiad. Wyjazd z Bułgarii, nocny przejazd  na Słowację,

Dzień 11: przyjazd na Słowację , obiadokolacja, nocleg,

Dzień 12: śniadanie, przejazd do Polski, zakończenie obozu.

 

 

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny .

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego  składki – dodatkowa  opłata 10 zł na TFP.

 

ZAKWATEROWANIE 

Hotel Sunny Beauty Palace 4 *  w Słonecznym Brzegu (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje  4-osobowe z łazienkami, TV- SAT, lodówką i  klimatyzacją. Położony ok. 800 m od plaży. Na terenie obiektu: basen z leżakami, restauracja, WI-FI  w holu przy recepcji, bar przy basenie i lobby bar, recepcja, kantor wymiany walut. Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele .

 

WYŻYWIENIE

Podczas pobytu w Słonecznym Brzegu wersja All inclusive – 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje. Dodatkowo pomiędzy posiłkami przekąski m. in. ciasta, owoce lub lody. Woda dostępna przez cały dzień. Pierwsze świadczenie – kolacja, ostatnie – obiad. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.

 

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD).

Na terenie Polski przejazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Wyjazdy wg trasy ZAGRANICA

 

ŚWIADCZENIA W CENIE

9 noclegów, wyżywienie All Inclusive, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

 

WYDATKI PROGRAMOWE OBLIGATORYJNE

Wstępy (m.in.  park wodny Wielki Meder,   park wodny Action Aquapark,  rejs statkiem, wycieczka do Nessebaru, wieczór bułgarski), opłata klimatyczna, dodatkowy obiad na Słowacji  + suchy prowiant, dodatkowy obiad w Bułgarii – około 85 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać obowiązkowo: dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie od uczestników kaucja zwrotna w wysokości 25 euro/os za ewentualne zniszczenia.