Roś Pisz

Wczasy w Polsce
Roś Pisz

termin: 21.08-27.08.2021 7 dni/6 nocy
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
cena: od 954 zł/osoba
dojazd własny

oferta z dnia 01.04.2021

Od

Opis

Opis Hotel Roś to klimatyczny obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Pisy i Jeziora Roś. Rozległy obszar oddalony od zgiełku miasta jest pełen zieleni, co pozwala na wspaniały wypoczynek z rodziną czy przyjaciółmi. Cały kompleks składa się z: dużej kamiennej Chaty Grillowej, namiot bankietowego, wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów, czarteru jachtów, pola namiotowo – campingowego, 2 kąpielisk, placu zabaw dla dzieci, parkingu, i przystani.
Dla gości przygotowano komfortowe i eleganckie pokoje i apartamenty. Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W apartamentach dodatkowo do dyspozycji jest lodówka, mikrofalówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Klimatyczna hotelowa restauracja z widokiem na rzekę oferuje dania kuchni regionalnej i staropolskiej. Wystrój nawiązuje do stylu pruskiego, który jest bezpośrednio związany z tym regionem. We wnętrzach znajdują się liczne płaskorzeźby, attyki nad drzwiami, medaliony, tablice w podłodze oraz zdobiące ściany baru „Baby Pruskie”. Oprócz tego na terenie obiektu znajduje się Chata Grillowa, gdzie organizowane są biesiady grillowe z dyskoteką lub występem zespołu.
Do dyspozycji Gości oddano strefę wellness, gdzie znajduje się sauna i łaźnia parowa.
Lokalizacja Hotel Roś zlokalizowany jest w miejscowości Pisz, w województwie warmińsko-mazurskim.
Dojazdu samochodem Jadąc od strony Warszawy wjeżdża się do miasta drogą nr 63 (ul. Warszawska). Na pierwszym rondzie należy jechać prosto, a na drugim skręcić w ul. Pionierów. Na koniec należy skierować się W Aleję Turystów, przy której znajduje się hotel.
Odległości: 200 km od Warszawy , 250 km od Gdańska, 500 km od Krakowa i 540 km od Wrocławia.
Dojazd pociągiem i autobusem W Piszu zatrzymują się pociągi z Olsztyna i Ełku. Do miasta można dojechać również komunikacją autobusową – zarówno PKS jak i przewoźników prywatnych. Hotel Roś oddalony jest o niecałe 10 minut samochodem od dworca PKP i PKS.
Atrakcje Pisz to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, nad rzeką Pisą. Historia miasta sięga 1367, kiedy to osada została założona. Malownicza okolica sprzyja wypoczynkowi na łonie natury.
Będąc w Piszu warto odwiedzić Muzeum Ziemi Piskiej, żeby obejrzeć myśliwską ławę. Mebel jest zdobiony ornamentami florystycznymi i faunistycznymi oraz scenami myśliwskimi. Poręcze wieńczą głowy gryfów. Jak twierdzą pracownicy muzeum, na ich zęby uważać muszą dziewice, bowiem paszcza gryfa może zatrzasnąć się na nieopatrznie włożonym w nią palcu niewiasty.
Z placu przed muzeum jest dosłownie krok nad Pisę, gdzie przy kładce na przystani czeka na turystów ‚Smętek’, niewielki statek, który zabierze chętnych w rejsy po jeziorach Roś, Seksty czy Śniardwy. Odpoczywając w Piszu nad jeziorem Roś warto zdecydować się na spływ Pisą.
Trudno nie wspomnieć też o Kamiennej Babie. Najstarszy zabytek Pisza, pochodzący prawdopodobnie z czasów pogańskich Prusów, ustawiony jest przed Basztą (naprzeciwko wejścia do muzeum).
Cena zawiera – Codzienne śniadania
– Codzienne obiadokolacje
– Nielimitowany dostęp do sauny i łaźni parowej (zgodnie z dostępnością)
– Bezpłatny parking
– Internet Wi-Fi
– Podatek VAT
Cena nie zawiera Pozostałe usługi hotelu
Pokój 2-os. standard Komfortowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.
Pokój 3-os. standard Komfortowy trzyosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.
Apartament 2-os. Komfortowy dwuosobowy apartament wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Dodatkowo do dyspozycji jest lodówka, mikrofalówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Mocne strony – 5 ha powierzchni, z dostępem do wody
– Rowery, sprzęt wodny, narty biegowe
– Tenis ziemny, wędkarstwo
– Doskonale wyposażony plac zabaw