Obóz narciarsko snowboardowy Szczyrk Wisła

Obóz narciarsko snowboardowy Szczyrk Wisła
wiek 13-19 lat
termin: 23.01-30.01.2021
cena: od 1289 zł/osoba

Od

Opis

Atrakcje czyli jak wypoczywamy

 NA STOKU 

RELAX & FUN – jazda na nartach/snowboardziedwa poziomy zaawansowania (początkujący i średnio zaawansowany). Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:

 • Początkująca – Nigdy nie jeździłeś/łaś i masz zamiar zacząć uprawiać ten ekscytujący sport. Twoja jazda jest coraz bardziej płynna i potrafisz wykonywać kontrolowane skręty na niebieskich trasach, oraz zatrzymywać się.
 • Średnio zaawansowana – zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!

Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godzin dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów uczestników) przez 5 dni, z czego 2 godziny to szkolenie z instruktorami. Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę do końca wyjazdu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach 8-10 osobowych, dostosowanych do umiejętności uczestników.

Szkolenie będzie wzbogacone o takie elementy jak: wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym na stoku, oglądanie filmów instruktażowych oraz poranne ćwiczenia wzmacniające przed szusowaniem na stoku a wieczorem stretching dla relaxu. Będą także zabawy na śniegu: wyścigi węży, sprint w butach narciarskich, wyścig na jednej nodze i wiele innych.

 APRES SKI 

ZIMOWY CHILLOUT – poza stokiem będziemy chillować i ładować baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie i realizujemy wybrane aktywności programu „Zimowy Chill Out”.

 • ESCAPE ROOM – ZAMEK ZAGADEK -niezapomniana zabawa w zagadkowym pokoju. Aby otworzyć wszystkie zamki i zdobyć klucz do wyjścia, musicie wykazać  się przede wszystkim współpracą, ale też sprytem, zdolnością logicznego myślenia oraz łączenia faktów i przedmiotów znalezionych w pomieszczeniu. Gra trwa 60 minut.
 • Spacery po turystycznym centrum Wisły,
 • Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle-Malince (punt obowiązkowy podczas pobytu w Wiśle), wejdziemy na widownię, aby poczuć się jak kibice białego szaleństwa,
 • City game – specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami i szukanie w labiryncie zagadek wskazanych miejsc. Będzie się działo!
 • Wyjście na lodowisko (dla chętnych, dodatkowy koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
 • Nocny Maraton Filmowy – najwytrwalsi oglądać filmy mogą aż do rana! Stworzymy klimat jak w kinie, będzie popcorn, orzeszki i napoje,
 • Białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze,
 • Dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki – najpopularniejszego tańca integracyjnego, karaoke,
 • Zajęcia integracyjne, survivalowe, artystyczno-plastyczne,
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Możliwość skorzystania z atrakcji fakultatywnych.

 

IMPREZY FAKULTATYWNE

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO/SNOWBOARDOWEGO – Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
Cena (komplet + kask) 230 PLN/turnus

TROPIKALNA PRZYGODA – 1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim
Cena 70 PLN

KULIG  – pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów. Cena 65 PLN

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy KROKUS – to obiekt malowniczo położony na zboczu Partecznika, na wysokości 529 m n.p.m co sprawia że z okien pokoi rozpościera się piękna panorama na centrum Wisły. Obiekt znajduje się blisko centrum, ale z dala od hałaśliwych ulic co gwarantuje upragniony odpoczynek od codziennych obowiązków. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych i typu studio (2+3) z łazienkami. W ośrodku znajduje się całodobowa recepcja, a także kawiarenka gdzie kupić można słodycze i napoje.

Co jemy

3 posiłki dziennie (obiad – serwowany, śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego).

Dzieci jeżdżące na nartach/snowboardzie: śniadanie i obiadokolacja serwowane w stołówce ośrodka oraz lunch pakiet na stok.

TRANSPORT

Miejscowość
Wyjazd
Miejsce wyjazdu/powrotu dla terminu: BUT|KRO/NS PAX FB
Powrót
Dopłata
Głogów 07:30 Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 20:00 150 PLN
Gorzów Wielkopolski 19:15 Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) 05:30 200 PLN
Kołobrzeg 02:00 Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78 01:45 [+1] 250 PLN
Koszalin 01:15 Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 02:30 [+1] 250 PLN
Kraków 14:30 Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC) 13:00 100 PLN
Legnica 09:00 Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94) 18:15 140 PLN
Lubin 08:30 Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 19:00 140 PLN
Opole 11:15 Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 15:45 100 PLN
Płock 07:00 Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 19:30 180 PLN
Polkowice 08:00 McDonald’s ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 19:30 140 PLN
Radom 10:30 Stacja paliw ORLEN, Maratońska 57 16:30 160 PLN
Szczecin 04:00 Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 23:45 200 PLN
Warszawa 09:00 Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 18:00 160 PLN
Wrocław 10:00 Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 17:00 120 PLN

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT Kadry (kierownik, wychowawcy-instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (wstęp na lodowisko i wypożyczenia łyżew).

CENA ZA SKIPAS:

Koszt około 80-120 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego.
Ceny za skipass są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.