Muszyna Andrzejówka – dla aktywnych

Zapraszamy do Ośrodka ANDRZEJÓWKA posiadającego niezwykle bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną. Oprócz własnego pola paintballowego, torów do Zorbingu, Sun Turbingu, parku linowego, ścianki wspinaczkowej i strefy survivalowej ma również strefę relaksu na „piaszczystej plaży” z hamakami i leżakami.

wiek 10-15 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

Wycieczki fakultatywnedodatkowa opłata 2 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 2 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)

Od 2,050.00 

Opis

paintball ( 200 lub 120 kul splatmaster). Zajęcia prowadzone przez doświadczoną kadrę według ciekawych scenariuszy np. walka o flagę, ochrona prezydenta itp. Świetna zabawa 100 % bezpieczeństwa,

Tramp Strefa – Euro Bungy i trampoliniarnia- uczestnik zapięty w uprzęże wykonuje na trampolinie skoki i różne akrobacje w powietrzu, nawet kilkumetrowe,

Trikke – jazda bez pedałowania i odpychania. Trójkołowy pojazd poruszany jedynie ludzkimi mięśniami i balansem ciała,

Sun Tubing – zjazd na dmuchanych pontonach po 40 metrowym torze igielitowym z bandami. Będzie się działo!!,

Park linowy z 3 trasami o różnym stopniu trudności. Obowiązkowe szkolenie, kask, lina asekuracyjna,

Zorbing – zakręcona zabawa!! – polega na staczaniu się po specjalnie przygotowanym torze w ogromnej 3 -3,5m kuli. Możliwa jest również zabawa po płaskiej powierzchni (chodzenie, pokonywanie slalomu, itp.),

spływ pontonami Popradem ( 2-3 godziny) – świetna przygoda na jednej z najciekawszych rzek, która na swojej długości wyznacza granicę Polski. Często podczas spływu organizowane są wyścigi między załogami lub wojna pontonów ( na chlapanie z pistoletów na wodę). Uczestnicy zaopatrzeni są w kamizelki ratunkowe i kaski,

zwiedzanie Muszyny – Ogrody Sensoryczne, Park Figur Kwiatowych, Park Zdrojowy i ruiny zamku Baszta ( wycieczka pieszo-kolejowa),

– ekopodchody – czeka Was wielka przygoda. Zostaniecie podzieleni na dwa zespoły. Uciekający zostawia za sobą ślady w postaci wskazówek oraz zadań jakie należy wykonać w trakcie pogoni,

relaks w strefie „chillout-u” na leżakach na „piaszczystej plaży”,

streetball, – zagrajcie w Dwadzieścia jeden i Króla. Ciekawe kto zostanie mistrzem,

– zajęcia sportowe, rozgrywki: piłki nożnej, siatkówki plażowej, ringo, freezby,

– dyskoteki,

– ognisko,

 

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości  jego składki – dodatkowa  opłata 2 zł na TFP.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – dodatkowa opłata 2 zł na TFG.

 

 

PROPOZYCJE FAKULTATYWNE ( przy grupie min. 30 uczestnikach) – jeżeli pozwolą wytyczne MENu :

wycieczka na Słowację – Aquacity Poprad . W Aquaparku znajduje się 13 basenów krytych i odkrytych z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Wśród atrakcji liczne zjeżdżalnie, np. Czarna Dziura ( 71m długości), Twister o dł. 54m z mnóstwem zakrętów,  szybkie i strome czerwone zjeżdżalnie Kamikadze, zjazdy na nadmuchiwanej oponie z 30-metrowej zjeżdżalni. Koszt wycieczki od osoby 40 zł + ok. 30 euro. *Obowiązkowo należy posiadać paszport lub dowód osobisty ważny 6 miesięcy.

Wieża widokowa w Krynicy-Zdrój o wysokości 49,5 metra. Niezwykła drewniana konstrukcja zabierze Was na  niesamowity spacer w chmurach. Wjazd kolejką, zjazd 60 metrową zjeżdżalnią. Koszt wycieczki od osoby 80 zł.

 

 

zakwaterowanie

OW Andrzejówka www.ow-andrzejowka.pl . Domki 3 osobowe i typu studio 2+3 i 2+4 z pełnym węzłem sanitarnym.. Na terenie obiektu znajdują się: klimatyzowana stołówka, świetlica, sala telewizyjna boisko do piłki nożnej, siatkówki plażowej, sala dyskotekowa, bilard, piłkarzyki, wiata biesiadna z grillem. Ośrodek posiada własną strefę relaksu z „piaszczystą plażą”, hamakami i leżakami.

 

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie – kolacja, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

transport

Autokar klasy turystycznej pod opieką wychowawców. Na trasach antenowych pociąg, mikrobus lub PKS. Pociąg – opieka wychowawcy lub konwojenta

Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 18:00. Transport za dopłatą wg tabelki.

 

świadczenia w cenie

9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, instruktorzy do realizacji poszczególnym programów, turystyczny fundusz gwarancyjny, turystyczny fundusz pomocowy.

 

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe. W przypadku wycieczek fakultatywnych zagranicznych  obowiązkowo ważny dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy. Przy wycieczkach  zagranicznych wjazd zgodnie z obowiązującymi przepisami tranzytowymi dot. COVID-19.

Istnieje możliwość dokupienia następujących diet : wegetariańska – dopłata 100 zł, bezglutenowa – dopłata 100 zł, wegańska – dopłata 100 zł.

Wybraną dietę należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji – w dniu podpisania umowy.

 

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 uczestnikach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.  Za brak legitymacji szkolnej uczestnik kolonii zobowiązany  jest do dopłaty do pełnego biletu.

 

Bydgoszcz Mława Olsztyn Nowy Dwór Mazowiecki Kielce Radom
180 zł 180 zł 180 zł 200 zł 160 zł 160 zł