Krynica Morska – Przygoda z mangą

Od 1,555.00 

KRYNICA MORSKA. Manga przybyła do Japonii z Chin już w VII w. Początkowo były to same historyjki obrazkowe, z czasem zaczęto dodawać tekst. Dziś znana jest na całym świecie. Czytają ją wszyscy: od uczniów szkół podstawowych po dorosłych. Z nami dowiecie się więcej o sposobie jej tworzenia.

wiek 10-15 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

Opis

wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki Nowa Holandia k. Elbląga – gwarantowana świetna zabawa, z licznymi atrakcjami m.in.: mini zoo, park linowy, małpi gaj, mega trampoliny, obłędny tunel, zjeżdżalnia lew gigant, kopalnia złota, plac zabaw, osada wikingów, ptaszarnia,

– Poznanie Kultury Japońskiej : kim byli samuraje i gejsze, ikebana- sztuka układania kwiatów, origami – sztuka wyobraźni, tworzenie bez użycia nożyczek i kleju, ceremonia parzenia i picia herbaty,

– konkurs jedzenia pałeczkami,

japoński street fashion – oryginalna moda japońskich nastolatków,

– animeday – seans japońskich animacji,

– szybki kurs tworzenia mangi – rysowanie komiksów,

– wybór japońskiej miss i mistera,

– podstawy pisma japońskiego – malowanie koszulek,

– dzień japońskich gier i zabaw – konkurs japońskiej łamigłówki umysłowej – sudoku, zabawa fukuwarai– rysowanie przy zasłoniętych chustą oczach, mikado – kto zbierze najwięcej drewnianych patyczków?

wieczorny rejs statkiem wycieczkowym po zatoce,

spacer do latarni morskiej ,

ping-pong show – zawody w singlach, deblach, dziewczynki kontra chłopcy,

off camera – stwórzcie swój własny teledysk kolonijny do znanych utworów muzycznych,

– zabawy w stylu retro – gra w gumę, w klasy, państwa miasta, pomidor, baba jaga patrzy,

ringo i freezby – świetna zabawa w parach lub zespołowa, sprawdzicie swoją chwytność i refleks,

wodna bitwa balonowa,

zręcznościowy tor przeszkód – dzieci kontra kadra kolonijna,

własnoręczna biżuteriatworzenie biżuterii z makaronu, słomek, kolorowej bibuły, cekinów, będącej dodatkiem do zaprojektowanego stroju,

scrapbooking – własnoręczne wykonanie kartki z wakacji przy użyciu klasycznych materiałów takich jak: papier, pieczątka z dodaniem elementów znalezionych na plaży. Stwórz swoją wymarzoną kartkę,

– program animacyjny, zajęcia sportowe,

– plażowanie i kąpiele w morzu,

Neptunalia – chrzest kolonijny,

– kalambury,

– ognisko z pieczeniem kiełbasek,

– dyskoteki.

zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowo – Rehabilitacyjny POSEJDON www.posejdon.oit.pl położony ok. 300 m od morza. Pokoje 2,3-osobowe typu studio z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, sala gimnastyczna, boisko sportowe, stół do tenisa, sala dyskotekowa, wiata grillowa.

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie – kolacja, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

transport

Pociąg – opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg, mikrobus lub PKS. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz.16:00. Transport za dopłatą wg tabelki.

świadczenia w cenie

10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców.

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe.

Koszulka do pomalowania na zajęciach z pisma japońskiego – zabrać ze sobą.

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 uczestnikach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. Za brak legitymacji szkolnej uczestnik kolonii zobowiązany jest do dopłaty do pełnego biletu.

Bydgoszcz

Elbląg

Gdańsk

Koszalin

Olsztyn

Poznań

Tczew

Warszawa

165 zł

120 zł

120 zł

200 zł

130 zł

200 zł

100zł

250zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 29.02.2020 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!