Kluszkowce – wczasy rodzinne narciarska przygoda

Wczasy rodzinne narciarska przygoda
terminy:
23.01-30.01.2021
30.01-06.02.2021
Cena: od 1019 zł/os

Od

Opis

Kluszkowce – jest to mała, malownicza wieś w województwie małopolskim z jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju – „Czorsztyn Ski”. Znajduje się on na górze Wdżar, z której szczytu rozpościerają się magiczne widoki na m.in.: Pieniny, Gorce, Tatry oraz Beskid Sądecki. Kluszkowce stanowią idealną bazę wypadową do takich atrakcji turystycznych jak zamek w Niedzicy i Czorsztynie, miejscowości uzdrowiskowej Szczawnica czy chociażby zabytkowego kościółka w Dębnie Podhalańskim. Osoby zmotoryzowane mogą udać się również na wycieczkę do „stolicy polskich Tatr” – Zakopanego (ok. 45 km).
Nasi narciarze będą mieli do dyspozycji ok. 5 km bardzo dobrze przygotowanych tras (sztuczne naśnieżanie), 8 wyciągów oraz 9 tras narciarskich od bardzo łatwych do średnio trudnych. W ośrodku „Czorsztyn Ski” możliwa jest również jazda wieczorami przy sztucznym oświetleniu.
www.czorsztyn-ski.com.pl

Program

Wczasy rodzinne „Narciarska przygoda”

Propozycja adresowana do rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat. Dla najmłodszych przygotowaliśmy codzienne zajęcia narciarskie pod okiem naszych najlepszych instruktorów/wychowawców, specjalistów od szkolenia dzieci. Zabawy, nauka jazdy na stoku odbywać będą się w wymiarze ok. 5 h/dziennie. Zapewniamy kameralne grupy (5-7 osób), dobrane pod względem posiadanych umiejętności oraz wieku. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 20 PLN (jedzenie + napój). Podczas gdy rodzice oddawać się będą błogiemu relaksowi lub szusowaniu na stoku, instruktorzy gwarantują pomoc w zamówieniu oraz zjedzeniu posiłku przez najmłodszych.

Dla chętnych dorosłych, przygotowaliśmy fakultatywnie, możliwość szkolenia z instruktorem. Wieczorem po kolacji proponujemy dzieciom rozbudowany program rekreacyjny z naszymi wychowawcami. Nie zapominając o rodzicach, przygotowaliśmy i dla nich kilka niespodzianek…

Wszyscy uczestnicy „Narciarskiej przygody” wyjadą z Kluszkowców z pamiątkowymi koszulkami. Zwieńczeniem wyjazdu będą zawody narciarskie z nagrodami na specjalnie wynajętej trasie.

Przykładowy program:

Dzień 1: Przyjazd do pensjonatów w godzinach 15:00-18:00. Kolacja, spotkanie organizacyjne z instruktorami/wychowawcami, rozdanie karnetów narciarskich. Prezentacja programu rekreacyjnego wyjazdu oraz sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego uczestników wyjazdu.

Dzień 2: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców, sprawdzenie posiadanych umiejętności. Po kolacji: dla dzieci – gry planszowe i integracyjne, dla dorosłych – spotkanie zapoznawcze.

Dzień 3: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców, filmowanie na stoku. Po kolacji: dla dzieci i rodziców – analiza video nagrań z zajęć na stoku oraz zimowe podchody.

Dzień 4: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców. Po kolacji: dla dzieci – zajęcia artystyczne „plastelina i farba”, dla dorosłych – szkolenie z ABC serwisowania sprzętu narciarskiego.

Dzień 5: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców. Po zajęciach: dla wszystkich dzieci i chętnych dorosłych wizyta w parku wodnym „Terma Bania” w Białce Tatrzańskiej.

Dzień 6: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców. Po zajęciach: igrzyska sportowe dla dzieci i dla dorosłych. Wieczorem: dla dzieci wieczór filmowy, dla dorosłych – biesiada z „regionalnymi serami i trunkami”. Podczas wieczornych zajęć rozlosujemy numerki startowe oraz opowiemy o zawodach narciarskich, które odbędą się następnego dnia.

Dzień 7: Zbiórka na stoku narciarskim, szkolenie narciarskie dla dzieci i zainteresowanych rodziców, filmowanie na stoku. Po kolacji: analiza video z nagrań z zajęć na stoku, podsumowanie wyjazdu, rozdanie nagród oraz przekazanie informacji na temat dnia wyjazdu.

Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd z pensjonatów.

Program fakultatywny

– wyjście do parku wodnego „Termy Bania” w Białce Tatrzańskiej (dorośli) – ok. 50 PLN,

– Szkolenie narciarskie dla dorosłych – 400 PLN (szkolenie w wymiarze ok. 5/ dziennie/6 dni. Fakultet będzie realizowany przy minimalnej ilości zainteresowanych – 8 osób. Zapisu na szkolenie narciarskie dokonujemy podczas rezerwacji).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Pensjonaty: Willa Jaroszówka oraz Willa Pienińska. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV – Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia, sala telewizyjno/rekreacyjna.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Pensjonaty: Willa Jaroszówka oraz Willa Pienińska. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV – Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia, sala telewizyjno/rekreacyjna. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena karnetu: dzieci do 10 roku życia – 420 PLN/6 dni, dzieci od 11 do 15 roku życia – 450 PLN/6 dni, dorośli – 510 PLN/6 dni (kwoty bazujące na cenniku z sezonu 19/20, aktualne ceny dostępne będą od 13.09.2020). Wypożyczenie sprzętu narciarskiego: dorośli ok. 40 PLN/dzień/komplet (narty, buty, kije), dzieci ok. 35 PLN/dzień/komplet. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen karnetów oraz biletów wstępu do parku wodnego „Termy Bania”. Cena nie obejmuje: transportu, kosztu karnetu.