Jarosławiec – Smyki na plaży

Pierwszy wyjazd na kolonie to wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci każdego ich uczestnika. Jarosławiec jest doskonałym miejscem na pierwszą samodzielną wakacyjną przygodę. Szum fal majestatycznego Bałtyku, gorący piasek pięknych plaż, krzyk mew, zdrowy jod, życzliwa kadra i wesoła zabawa z rówieśnikami… po takiej pierwszej kolonii wszyscy będą niecierpliwie czekali na następne…zapraszamy.

wiek 6-10 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

dodatkowa opłata 2 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 2 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)

Od 1,526.00 

Opis

– całodzienna zabawa w Aquaparku Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu: basen ze sztuczną falą – głębokość od 0 do 1,60 m basen rekreacyjny z rwącą rzeką o długości 55 metrów i zjeżdżalniami, gejzery powietrzne i wodne, zjeżdżalnie,

– zwiedzanie Galerii Rybackiej gdzie sprawdzimy jak w dawnych czasach wyglądały mieszkania ludzi morza, w warsztacie szkutnika można podziwiać będziemy sześciometrową drewnianą łódź. Dowiemy się jaki rodzaj sieci jest stosowany przy połowie konkretnych gatunków ryb, a w tak zwanym kąciku nawigatora porównamy wygląd starych i nowych, współcześnie stosowanych map rybackich,

– zwiedzanie Muzeum Bursztynu którym zobaczyć można m.in. bursztynowy las, kopalnię bursztynu oraz inkluzje, czyli ciała obce zatopione w minerale,

– zdobycie szczytu latarni morskiej,

– na plaży fajnie jest: opalanko i kąpanko w morzu (pod okiem ratownika), skoki przez fale, rzeźbienie morskich stworów w piasku, konkurs na największy zamek z piasku, rozgrywki w kapsle, gra balonami wypełnionymi wodą, szukanie skarbów wyrzuconych przez morze, z których wykonamy „pamiątki znad morza”

– wizyta w Bikini Dolnym u SpongeBoba Kanciastoportego i Patryka Rozgwiazdy: każdy stworzy ulubioną postać z kreskówki, zbudujemy miasteczko Bikini, przygotujemy kraboburgery, będziemy łapać meduzy, puszczać bańki mydlane i robić dużo kanciastych dowcipów,

Neptunalia – spotkanie z Neptunem i Prozerpiną, chrzest kolonijny,

wieczorne spacery brzegiem morza,

kąpiel w krytym basenie z podgrzewaną wodą (1x w turnusie),

shopping day – zakupowe szaleństwo w kramikach z pamiątkami,

–  zabawy w chowanego, podchody, dwa ognie,

przygotowanie ogniska: zbieranie chrustu, układanie ogniska, pieczenie kiełbasek

– piracka dyskoteka.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości  jego składki– dodatkowa  opłata 2 zł na TFP.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – dodatkowa opłata 2 zł na TFG.

zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowo – Kolonijny „Bałtycki” baltycki-jaroslawiec.pl położony w odległości ok. 500 m od centrum Jarosławca oraz 150 m od morza.

Zakwaterowanie w turnusie I i II – nowe domki wykonane z drewnianych balików. Drzwi wejściowe i okna umiejscowione od przodu. Domki położone są w rzędach. Każdy domek to jeden pokój z łazienką, w każdym pokoju znajduje się TV.

Zakwaterowanie w turnusie II, IV, V i VI – pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami i TV.

Na terenie obiektu: stołówka, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, karaoke, świetlica ze sprzętem rekreacyjnym, piłkarzyki, bilard, stoły do ping-ponga. Teren w całości ogrodzony.

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany. Pierwsze świadczenie kolacja, ostatnie śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

transport

Autokar opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 19.00. Transport za dopłatą wg tabelki.

 

świadczenia w cenie

7 noclegów, wyżywienie, transport autokarem, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, opieka pielęgniarki przez całą dobę, opieka lekarza na wezwanie, opieka ratownika na basenie i plaży.

 

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL,  ewentualne dokumenty sanitarne związane z COVID-19, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe.

 

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Za brak legitymacji szkolnej uczestnik kolonii zobowiązany jest do dopłaty biletu.

 

 

Bydgoszcz Gdańsk Koszalin Olsztyn Poznań Słupsk Tczew Warszawa
165 zł 135 zł 95 zł 185 zł 195 zł 95 zł 135 zł 235 zł
Ciechocinek Toruń Konin Włocławek Wrocław      
195 zł 195 zł 185 zł 195 zł 215 zł      

 

Promocje „Szybka Rezerwacja – LATO 2022”

rabat w kwocie 225 zł do 31 stycznia

rabat w kwocie 150 zł do 28 lutego

rabat w kwocie 75 zł  do 31 marca

Pula miejsc w promocji ograniczona.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży KRYSTAD wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Organizator: B.P. KRYSTAD