Grecja Kreta hotel Marilena

Wczasy Grecja Kreta
hotel Marilena 4 *

termin: 02.06-09.06.2021
wyżywienie: all inclusive
cena: od 2092 zł/osoba
wylot samolot Warszawa

oferta z dnia 31.03.2021

Od

Opis

Opis
Położenie w miejscowości Amoudara, ok. 5 km. od Heraklionu i ok. 10 km od portu lotniczego. Centrum miejscowości z licznymi barami, restauracjami oraz sklepami i lokalami rozrywkowymi ok. 50 m.
Plaża do piaszczystej plaży ok. 150 m, przejście przez ulicę. Leżaki i parasole słoneczne za opłatą.
Wyposażenie hotel oferuje 212 pokoi w 3-piętrowym budynku głównym i 2-piętrowych aneksach. Do dyspozycji Gości: lobby, recepcja, windy, sala TV, restauracja, dwa bary (jeden przy basenie). Na zewnątrz znajduje się basen ze słodką wodą, taras słoneczny, łączka do poalania. Leżaki i parasole słoneczne przy basenie bezpłatnie,
Dostęp do internetu WiFi w miejscach ogólnodostępnych i w pokojach gratis.
Zakwaterowanie  pokoje dwuosobowe w promocyjnej cenie (DBL PROMO): położone na parterze, ok. 25 m2; klimatyzacja sterowana indywidaulnie, lodówka, TV-sat., telefon, sejf (za opłatą ok. 10 EUR/tydzień), balkon lub taras. Prysznic, WC, suszarka. Pokoje dwuosobowe Superior (DBL SUPERIOR): ok. 25 m2, położone od strony ogrodu. Pokoje dwuosobowe Superior z widokiem na morze (DBL SUPERIOR SV). Pokoje czteroosobowe (QUADRUPLE): z czterema łóżkami. Pokoje rodzinne (FAMILY 2 ROOMS): dwa pomieszczenia sypialne z drzwiami łączącymi, 1 łazienka, wyposażone jak pokoje w promocyjnej cenie. Dla min. 2 os. dorosłych i 1 dziecka. Przy maksymalnym obłożeniu nie ma możliwości zakwaterowania infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis.
Sport boisko do koszykówki, siatkówki. Bilard i tenis stołowy za opłatą.
Dzieci plac zabaw.
Rozrywka w miejscowości tawerny, bary, sklepy.
All inclusive  trzy posiłki w formie bufetu. Przekąski w godz. 10:00-17:00. Lokalne napoje alkohole i bezalkoholowe dostępne w godz. 10:00-23:00.
Kategoria nekera 4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.
Cena zawiera Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JĘZYKU POLSKIM
Do zapłaty na miejscu podatek turystyczny. od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. dla obiektów  1- i 2-gwiazdkowych – ok. 0,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych – ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych – ok. 3 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych – ok. 4 EURO za pokój/noc; APT kat. 1-2 = 0,25€/apt/noc; APT kat. 3    = 0,50€/apt/noc; APT kat. 4    = 1,00€/apt/noc.
Mocne strony – Popularny hotel dla rodzin
– 5 km. od miasta Heraklion
– Krótki transfer z lotniska