Chorwacja – Chorwacki Luz

JEZIORA PLITWICKIE, PULA, ROVINJ, POREC

 wiek 12 – 18 lat

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (wliczona w cenę końcową)
dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Pomocowy (wliczona w cenę końcową)
+55 euro wydatki programowe (nie wliczone w cenę końcową)
kaucja zwrotna - 15 euro (nie wliczone w cenę końcową)

Od 2,475.00 

Opis

Dzień 1: wyjazd z Polski. Przejazd do Czech lub Słowacji, obiadokolacja, nocleg,

Dzień 2: wyjazd do Chorwacji, śniadanie w formie suchego prowiantu na trasie, obiadokolacja po przyjeździe do hotelu,

Dzień 3 – 8: wypoczynek i realizacja programu:

wypoczynek nad morzem plażowanie, kąpiele,

– wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich wpisanego do rejestru światowego dziedzictwa przyrody UNESCO. Kompleks składa się z 16 jezior położonych na różnych poziomach, połączonych wodospadami i kaskadami,

ISTRIA TOUR: Pula zwiedzanie amfiteatru, najsłynniejszego zabytku i zarazem symbolu miasta. Zbudowany w I w. przez cesarza Wespazjana,  jest najlepiej zachowaną budowlą tego typu w Europie po Koloseum w Rzymie i Arenie w Nimes, Rovinj zwany „perłą w koronie Adriatyku”, zwiedzanie Katedry św. Eufemii uważanej za symbol Istrii, Poreć – jedno z najstarszych miast  półwyspu Istria: budynek Parlamentu, rzymskie forum i XVI w. Bazylika Eufrazjana wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO,

program animacyjny, zajęcia rekreacyjne, spacery po urokliwych, pełnych atrakcji miasteczkach istriańskiego i kvarnerskiego wybrzeża,

Dzień 9: śniadanie, pożegnalny spacer, lunch, wyjazd do Polski,

Dzień 10: przyjazd do Polski, zakończenie obozu.

 

 

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa  opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego  składki– dodatkowa  opłata 10 zł na TFP.

 

 

 

zakwaterowanie

Hotel Uvala Scott** w Kvarner (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 2,3-osobowe z łazienką. Do własnej plaży 100-400 m (betonowa ze żwirkowym zejściem do morza), leżaki i parasole płatne dodatkowo. Na terenie obiektu: budynek główny (w nim recepcja, lobby, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, sklep z pamiątkami, sala TV, bar, dyskoteka) i 11 pawilonów hotelowych połączonych centralnym placem, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Podczas noclegu tranzytowego hotel lub hostel.

 

wyżywienie

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Chorwacji. Pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostatnie lunch. Wyżywienie w pozostałe dni patrz program.

 

transport

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC barek, DVD). Na terenie Polski przejazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. W przypadku braku wymaganych min. 3 osób biuro  ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.

Wyjazdy wg trasy ZAGRANICA.

 

świadczenia w cenie

8 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców.

 

wydatki programowe

Wstępy, przewodnicy, parkingi, opłaty klimatyczne 55 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

 

uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: obowiązkowo dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy, ewentualne dokumenty sanitarne związane z COVID-19, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, buty do wody, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 100 euro). W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie kaucja zwrotna w wysokości 15 euro za ewentualne zniszczenia.

 

 

Promocje „Szybka Rezerwacja – LATO 2022”

rabat w kwocie 225 zł do 31 stycznia

rabat w kwocie 150 zł do 28 lutego

rabat w kwocie 75 zł  do 31 marca

Pula miejsc w promocji ograniczona.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Podróży KRYSTAD wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Organizator: B.P. KRYSTAD