Bułgaria Słoneczny Brzeg Samolotem z Szyman !

Od 2,523.00 

BUŁGARIA SŁONECZNY BRZEG SAMOLOTEM Z SZYMAN

wiek: 12-18 lat

Wybrzeże Morza Czarnego to słońce, piękne plaże, baseny, dyskoteki, mnóstwo butików.
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii. Czeka na Was wiele atrakcji m.in. wieczór bułgarski, pobyt w parku wodnym Action Aquapark, rejs statkiem wzdłuż wybrzeża. Obóz w Bułgarii to fantastycznie spędzony czas, pełen atrakcji, który na zawsze pozostanie w pamięci.

TERMINY TURNUSÓW
30.06-14.07.2019

Opis

PROGRAM

Dzień 1: wylot z Szyman godz. 07:10 przylot do Burgas godz. 10:30, transfer do hotelu, zakwaterowanie, zapoznanie się z bazą noclegowa, obiad, kolacja, nocleg,

Dzień 2-14: wypoczynek, realizacja programu:
– spacer po Słonecznym Brzegu – popularnym kurorcie tętniącym życiem 24 h/dobę,
– wycieczka do Nessebaru nazywanego też „perłą Bułgarii” . Ze względu na wyjątkową wartość historyczną wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Spacer uliczkami Starego Miasto z klimatycznymi kawiarenkami i pozostałościami budowli z czasów starożytnych,
– wieczór bułgarski , który pozwoli na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury. Program folklorystyczny z pokazami tańców . W trakcie tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej,
– dwugodzinny rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Słonecznego Brzegu,
– wodne szaleństwo w parku wodnym Action Aquapark , oferujący ponad 30 różnych atrakcji wodnych. Znajdziecie tam 13 basenów z największą zjeżdżalnią o wysokości 18 m i długości 120 m , z której zjedziecie z prędkości ponad 60 km/h. Poza tym do dyspozycji zjeżdżalnie: Kamikadze, tajemnicza Czarna Dziura, Niagara, Wyspa Przygód,
– udział w imprezie Pub Crawl. Każdy z uczestników dostanie koszulkę Party Square Pub Crawl, która upoważnia do odwiedzenia 5 najlepszych klubów Słonecznego Brzegu,
– spacery plażą do Św. Włazu z licznymi sklepami ,
– gry i zabawy na plaży – freezby, ringo, piłka wodna , siatkówka,
– konkursy na najoryginalniejszą rzeźbę z piasku,
– wybory Miss i Misstera obozu,
– wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
– program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Dzień 15: śniadanie w formie suchego prowiantu, wylot z Burgas godz. 05:00, przylot do Szyman godz. 06:20, odbiór uczestników, zakończenie obozu.

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 13 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (szczegóły str. 4).

ZAKWATEROWANIE
Hotel Camelot 3 * w Słonecznym Brzegu w trakcie pobytu zakwaterowanie w 4-5 osobowych apartamentach z łazienką, TV, lodówką i klimatyzacją. Położony ok. 450 m od plaży. Na terenie obiektu: basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, restauracja, WI-FI w holu przy recepcji. W sąsiedztwie kompleks boisk sportowych.

WYŻYWIENIE
Podczas pobytu w Słonecznym Brzegu wersja All inclusive – 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje. Dodatkowe przekąski w godzinach popołudniowych: m.in. pizza , spaghetti, słodycze. Woda dostępna przez cały dzień. Pierwsze świadczenie – śniadanie , ostatnie – obiad.

TRANSPORT
Samolot na trasie Szymany-Burgas-Szymany.

ŚWIADCZENIA W CENIE
14 noclegów, przelot samolotem Szymany – Burgas – Szymany, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie All Inclusive, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE OBLIGATORYJNE
Wstępy (m.in. wieczór bułgarski, park wodny Action Aquapark, rejs statkiem, impreza Pub Crawl, Nessebar), opłata klimatyczna, dodatkowy obiad ostatniego dnia – około 75 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI
Uczestnicy obozu powinni posiadać obowiązkowo: dowód osobisty lub paszport ważny min. 6 miesięcy, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).
W dniu przyjazdu do hotelu pobierana będzie od uczestników kaucja zwrotna w wysokości 25 euro/os za ewentualne zniszczenia.