Wymysłowo- Pomerania Express

POMERANIA EXPRESS
Obóz młodzieżowy nie dla wszystkich!!!
obóz 13-18 lat
Program oparty na znanej i lubianej produkcji telewizyjnej. Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na pięcioosobowe drużyny. Każdy obozowicz otrzyma kartę uczestnictwa w grze, w której każdego dnia będzie mógł zdobywać punkty, zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i grupowych. Przez dziesięć dni na każdego uczestnika Pomerania Express czeka moc atrakcji, a wszystko odbywać się będzie w formie ekstremalnej gry terenowej. Każda drużyna prowadzona będzie przez instruktora, który będzie nagrywać realizację poszczególnych zadań. Zmagania te będzie można oglądać każdego dnia na specjalnie dedykowanej stronie internetowej. Na koniec obozu wszyscy uczestnicy otrzymają na elektronicznych nośnikach film z codziennymi zmaganiami poszczególnych grup.
Na zwycięzców Pomerania Express czekają nagrody.

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

1,785.00 

Kategorie: ,

Opis

żeglarstwo – cały dzień poświęcony na gromadzenie wiedzy oraz etykiety żeglarskiej. Nauka locji, węzłów żeglarskich, nawigowania oraz sterowania żaglówką,

szybownictwo – cały przebywać będziemy na lotnisku gdzie dowiemy się m. innymi co wytwarza siłę nośną, jak zbudowany jest szybowiec, samolot, helikopter. Dla zdecydowanych możliwy lot szybowcem z instruktorem,

bieg na orientację oraz na azymut

jazda konna – abc jazdy konnej. Nauczymy się oporządzać konia, siodłać kiełzać , i w końcu jeździć. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszych instruktorów,

ratownictwo wodne – nauka udzielania pierwszej pomocy, skoki ratownicze, sposoby pływania w ratownictwie, sposoby holowania poszkodowanego, samoratownictwo, bezpieczeństwo własne ratownika,

ratownictwo medyczne – resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Sposoby układania poszkodowanego, ogólne zagadnienia postępowania w stanach zagrożenia życia,

paintball – całodniowy wyjazd do byłej bazy wojskowej specjalnie przygotowanej do paintbalowych gier,

spływ kajakowy na trasie Woziwoda – Wymysłowo.

Pentagon

PENTAGON czyli paramilitarna gra terenowa w oparciu o pięciokąt. Zabawa opiera się na zasadzie 5×5+1, czyli: 5 grup, 5 członków grupy, 5 tras, 5 zadań, 5 godzin i 1 cel… Jeśli chcesz ukończyć Pentagon musisz zaufać swoim umiejętnościom i instynktowi przetrwania.

Arena

ARENA to sportowe widowisko, podczas którego uczestnicy muszą wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem. Różnorodne dyscypliny sprawdzą Twój charakter. Istotnym elementem tej rozgrywki jest jednak praca w grupie. Sprawdź jak wypadniesz na tle pozostałych uczestników tej zabawy.

Geocaching

GEOCACHING to jest to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu „skarbów” za pomocą odbiornika GPS lub przy użyciu darmowej aplikacji na smartfona. Geocaching to ciekawy sposób na spędzenie czasu na łonie natury, podczas którego często trzeba wykorzystać szare komórki, żeby znaleźć „skarb”.

GeoSurvival

GEOSURVIVAL to połączenie gry terenowej jaką jest geocaching z umiejętnościami z zakresu survivalu. Zamień się w poszukiwacza skarbów, na którego czyhają liczne przeszkody i zagrożenia. Czy Twoje umiejętności przetrwania pozwolą Ci zwyciężyć w tej grze?

Droga w Ciemno

DROGA W CIEMNO to terenowa gra akcji, którą ukończą tylko najbardziej wytrwali. Nie wiesz kiedy, nie wiesz gdzie, nie wiesz jak… Jedyne co masz to cel końcowy, mapa, kompas i pozostali członkowie grupy. Czy dasz sobie radę w trudnym terenie pod presją czasu?

 

zakwaterowanie

zakwaterowanie

Agroturystyka „Dworek Wymysłowo” www.dworekwymyslowo.pl położony nad rzeką Brdą 4 km od Tucholi. Namioty wojskowe sześcioosobowe wyposażone w łóżka polowe. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, basen z atrakcjami wodnymi, sauna, jacuzzi, boisko do piłki plażowej, przystań kajakowa, plac zabaw, dwa zadaszone miejsca na ognisko, stół do tenisa, bilard, stajnie ze zwierzętami: konie, kucyki, daniele, gołębie, pawie.

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

transport

Autokar lub pociąg – opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie od godz.14.00. Transport za dopłatą wg tabelki.

świadczenia w cenie

10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, opieka wychowawców, instruktorzy.

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL oraz kartę kwalifikacyjną, pisemną zgodę rodziców na przelot szybowcem, jazdę konną, spływ kajakowy (do pobrania ze strony internetowej). Wygodne buty do „zdarcia” najlepiej wojskowe lub trekkingowe, obowiązkowe tenisówki lub adidasy, plecak, śpiwór, karimatę, nóż – scyzoryk (zdeponowane u instruktorów), kompas, linijkę, latarkę (najlepiej czołówkę), dwa metry sznurka żeglarskiego. Mile widziana odzież typu moro.

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 osobach. Za brak legitymacji szkolnej uczestnik koloni zobowiązany jest do dopłaty biletu.

Białystok

Bydgoszcz

Konin

Gdańsk

Koszalin

Kraków

Olsztyn

Poznań

Kutno

Szczecin

Tczew

Warszawa

Wrocław

180 zł

50 zł

90 zł

70 zł

80 zł

250 zł

120 zł

100 zł

120 zł

140 zł

70 zł

180 zł

160 zł

Toruń

Włocławek

Lublin

Łódź

60 zł

80

250 zł

140 zł

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2017 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!