Włochy- wczasy dla narciarzy

2,350.00 

WŁOCHY
BORMIO – LIVIGNO
WCZASY DLA NARCIARZY
AUTOKAREM Z OLSZTYNA
02.03.-11.03.2018

Kategorie: ,

Opis

BORMIO – miejscowość i gmina we Włoszech, znajduje się w prowincji Sondrio, region Lombardia. W pobliżu znajdują się liczne wyciągi i trasy narciarskie należące do kompleksu Alta Valtellina. Livigno, znany jako „Mały Tybet” Włoch, ze względu na zimny i suchy klimat, jest jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Alpach. Ta długa na 14 kilometrów dolina leży między szwajcarską doliną Engadin i włoską Alta Valtellina. Ośrodek narciarski oferuje 115 km tras i 33 wyciągi. Do tego dochodzi 40 km tras biegowych, które ze względu na idealne ukształtowanie terenu doskonale nadają się do uprawiania tego typu narciarstwa. Cały region polecany jest dla średnio i dobrze zaawansowanych narciarzy. Jedną z atrakcji regionu jest strefa wolnocłowa. oraz kompleksy basenów termalnych i pijalnie wód mineralnych. LIVIGNO: miasteczko otoczone górami, położone przy granicy Włosko-Szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras ( 15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich ) Poza tym miejsce to pełne jest wolnocłowych sklepów, barów, restauracji, dyskotek – słowem wszelkich rozrywek dla narciarzy pragnących zrelaksować się wieczorem.
ZAKWATEROWANIE :
Hotel Del Cardo *** prowadzony jest przez gościnną rodzinę Rocca-Trabucchi od 30 lat z gwarancją wspaniałego wypoczynku nie tylko dla narciarzy. Hotel posiada dyspozycji przytulnie urządzone pokoje, wyposażone w łazienkę, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów, telefon i łącze internetowe wi-fi. W hotelu znajduje się welness centrum (odpłatnie 5 Euro/dzień) z łaźnią turecką i sauną fińską, recepcja, narciarnia (korzystanie za kaucją 5 Euro), bar, salon z kominkiem oraz restauracja serwująca dania zarówno kuchni włoskiej jak i regionalne przysmaki kuchni Górnej Valtelliny.
WYŻYWIENIE : śniadania (bufet szwedzki), obiadokolacje: dwudaniowe z kilku zestawów do wyboru, bar sałatkowy i deser. Dodatkowo raz w turnusie serwowana jest kolacja regionalna. Na trasie przejazdu w drodze powrotnej śniadanie.
BEZPŁATNIE WI-FI DOSTĘPNE W CAŁYM HOTELU!
TRANSPORT: autokar klasy turystycznej (WC, bar) z Olsztyna

TRASA PRZEJAZDU PRZEZ POLSKĘ: OLSZTYN – NIDZICA – MŁAWA – PŁOŃSK – WARSZAWA – ŁOWICZ – KUTNO – KOŁO – KONIN – POZNAŃ – SŁUBICE

CENA: 2350,00 PLN/os. (kalkulacja kosztów wg stawki zakupu 1 euro Tabela 181b z dn.19.09.2017 = 4.4443 zł BANK WBK)

CENA ZAWIERA:
transport autokarem klasy turystycznej (kawa, herbata, rosołek, barszczy-gratis),
7 dniowy pobyt w Hotelu w pokoju 2 osobowym STANDARD,
wyżywienie HB
dwa noclegi tranzytowe ze śniadaniami,
opiekę pilota,
codzienny dowóz na stoki (1x Bormio, 2 x LIVIGNO,2x Santa Caterina, 1x Isolacci),
ubezpieczenie turystyczne NNW, KL i amatorskie uprawianie sportów narciarskich.

CENA NIE ZAWIERA:

kolacji i śniadania w drodze do WŁOCH
kolacji w drodze powrotnej,
napojów do kolacji,
karnetu ski-pass ( ok.250 euro 6 dniowy na wszystkie stoki)
kaucji na skipass 5 EUR
korzystanie ze strefy WELLNESS

Wyjazd grupy z POLSKI w dniu 02.03.2018 ok. godz. 06;00

Przyjazd grupy do POLSKI w dniu 11.03.2018 ok. godz. 21;00