WŁADYSŁAWOWO – AKTYWNIE NAD MORZEM

WŁADYSŁAWOWO – AKTYWNIE NAD MORZEM
10-15 lat

WŁADYSŁAWOWO. Miasto położone nad morzem Bałtyckim i nad zatoka Pucką, u nasady Półwyspu Helskiego, nad szeroką i piaszczystą plażą. Na uczestników czekają zajęcia sportowe i rekreacyjne, animacje, zabawa w parku wodnym i dyskoteki.

KWLA1/17 06.07 – 16.07.2017

Miejsce wsiadania

1,450.00 

Kategorie: ,

Opis

– wycieczka do SEA PARK SARBSK – to pierwszy w Polsce Park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, a także z historią i kulturą regionu Pomorza. Fokarium, Oceanarium Prehistoryczne 3D, Muzeum Marynistyczne, Park Makiet zwierząt morskich, Park miniatur latarni morskich polskiego wybrzeża, park zręcznościowo-linowy małego Pirata, Gaj Małego Pirata na Galeonie Wodnik, Woliery z ptakami strefy przybrzeżnej, Wrak na wspak, kolejka Pirata, plac zabaw „Podwodna Przygoda”, Przejazd do Łeby – spacer po jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu, wizyta w porcie i na falochronie,

przejazd meleksami na ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, zwane często polską Saharą, spacer z przewodnikiem,

wycieczka do Cetniewa – zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu oraz Ośrodka Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców, pobyt na basenie,

ZUMBA – czas na poprawę kondycji i sylwetkizajęcia z instruktorem,

KINGBOXING – ćwiczenie siły, szybkości, dynamiki i wytrzymałości – zajęcia z instruktorem,

-ekopodchody – czeka na Was wielka przygoda w lesie. Zostaniecie podzieleni na dwa zespoły. Uciekający zostawia za sobą ślady w postaci wskazówek oraz zadań jakie należy wykonać w trakcie pogoni,

– spacer po Władysławowie, Port Rybacki,

– konkurs piosenki, kalambury, wybory Miss i Mistera,

konkurs budowli piaskowych z nagrodami,

– wodna bitwa balonowa,

– nocna gra terenowa świetlik polegająca na złapaniu dwóch zrzuconych niedawno przez nieprzyjaciół lotników, którzy poruszając się po polanie dają co jakiś czas krótkie świetlne znaki sygnalizujące swoje położenie,

Neptunalia – spotkanie z Neptunem i Prozerpiną, chrzest kolonijny,

plażowanie i kąpiele w morzu,

– turnieje sportowe: siatkówka, ringo, piłka nożna, – kadra kontra koloniści

– ognisko z pieczeniem kiełbasek,

– program animacyjny, zajęcia sportowe,

– dyskoteka z DJ!

zakwaterowanie

Pensjonat DALIA www.dalia.kamykhome.cba.pl położony ok. 300 m od morza. Pokoje 3,4-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, świetlica, boisko do siatkówki, piłki nożnej, sala dyskotekowa, stół do tenisa, bilard, sala TV, miejsce na ognisko i grilla, Wi-Fi na terenie obiektu.

wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwsze świadczenie – kolacja, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

transport

Pociąg – opieka wychowawcy lub konwojenta. Na trasach antenowych pociąg, mikrobus lub PKS. Przy dojeździe własnym zakwaterowanie po godz. 16:00. Transport za dopłata wg tabelki.

świadczenia w cenie

10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transfer bagaży z dworca PKP do ośrodka i z ośrodka na dworzec PKP, opieka wychowawców.

uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe.

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2017 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!

miejsca wyjazdu i dopłaty do połączeń antenowych

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 3 uczestnikach. Za brak legitymacji szkolnej uczestnik koloni zobowiązany jest do dopłaty biletu.

Bydgoszcz

Elbląg

Gdańsk

Katowice

Toruń

Koszalin

Olsztyn

120 zł

80 zł

50 zł

140 zł

100 zł

60 zł

80 zł

Poznań

Malbork

Tczew

Warszawa

100 zł

70 zł

70 zł

120 zł