Hiszpania Viva Espana

2,355.00 

Costa Brava gorąca jak wulkan czeka na Ciebie. Słońce, plaża i woda to wszystko czego potrzebujesz aby odpocząć po całorocznej szkolnej pracy. W dzień plażing i smażing a wieczorem szalony relaks na parkietach hiszpańskich dyskotek. To dla ciała, a dla ducha kilka wycieczek „must-see” po katalońskim regionie.

wiek 14-18 lat

Kategorie: ,

Dostępne terminy

Miejsce wsiadania

dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
+100 euro (nie wliczone w cenę końcową)

Wycieczki fakultatywne

Opis

PROGRAM

Dzień 1: wyjazd z Polski. Przejazd na nocleg w okolice Paryża,

Dzień 2: śniadanie. Całodzienny pobyt w Disneylandzie – słynne miasteczko bohaterów filmów Disneya, z mnóstwem dodatkowych atrakcji. Obiadokolacja, nocny przejazd do Lloret de Mar,

Dzień 3: śniadanie w formie suchego prowiantu. Zakwaterowanie w hotelu ok. godz. 13.00, obiad, zapoznanie się z bazą noclegową. Kolacja, nocleg,

Dzień 4 – 8: wypoczynek i realizacja programu:

– wycieczka do Barcelony m.in. Bazylika Sagrada Familia (z zewnątrz), Bario Gotico, wzgórze Montjuich, pomnik Kolumba, Port, Plac Królewski, Rambla, stadion Camp Nou, gdzie gra FC Barcelona (z zewnątrz – dla chętnych możliwość wejścia do muzeum i na trybuny stadionu – płatne indywidualnie, koszt około 23 euro), wieczorny pokaz tańczących fontann Font Magica – widowiskowy spektakl „światło i dźwięk” na Placu Hiszpańskim,

wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,

– program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

– dyskoteki,

Dzień 9: śniadanie, wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, obiad, pożegnalny spacer po Lloret de Mar. Kolacja, przejazd nocny do Włoch,

Dzień 10: śniadanie w formie suchego prowiantu, zwiedzanie Monaco: Katedra św. Mikołaja (z zewnątrz), Pałac Grimaldich (z zewnątrz), Stare Miasto, Monte Carlo. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Wenecji,

Dzień 11: śniadanie, przejazd do Wenecji (postój 9 godzin). Rejs statkiem po Lagunie Weneckiej do Placu św. Marka. Spacer historycznym centrum: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), słynny Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, przejście na Most Rialto – najstarszy wenecki most przebiegający nad Kanałem Grande. Posiłek w formie suchego prowiantu. Nocny przejazd do Polski,

Dzień 12: zakończenie obozu.

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (szczegóły str. 4).

PROPOZYCJA FAKULTATYWNA: realizowana przy min. 30 uczestnikach (deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu):

Tossa de Mar – rejs statkiem wzdłuż skalistego wybrzeża Costa Brava do bajecznego miasteczka, dawnej osady rybackiej, w której wszystkie wąskie uliczki prowadzą na plażę z ruinami zamku górującymi nad zatoką. Koszt wycieczki od osoby 20 euro.

Water World – największy park wodny na Costa Brava ze sztucznymi rzekami, basenami, zjeżdżalniami, basenem ze sztucznymi falami oraz „wodną górą”, z której zjeżdża się łodzią 250 metrów w dół. Koszt wycieczki od osoby 30 euro.

Marineland – park wodny z pokazami delfinów, fok i papug. Koszt wycieczki od osoby 27 euro.

Pakiet JUMPreza (dla uczestników w wieku 16 lat i więcej) – karnet na 4 wejścia do jednej z najpopularniejszych dyskotek Lloret de Mar – Tropics – 30 euro.

zakwaterowanie

Hotel ROGER de FLOR PALACE**** w Lloret de Mar (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3,4-osobowe łazienkami. Położony na wzgórzu, w spokojnej części miasta, 200 m od morza. Wyposażenie pokoju: klimatyzacja, TV Sat, sejf (płatny), balkon. Na terenie obiektu: basen, taras słoneczny z widokiem na morze, recepcja, sejf w recepcji (płatny), restauracja główna, lobby bar, bar przy basenie, internet (płatny). Podczas noclegów tranzytowych hotele ** i ***.

wyżywienie

3 posiłki dziennie podczas pobytu na Costa Brava. Pierwsze świadczenie w Hiszpanii – obiad, ostatnie – kolacja. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.

transport

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

Wyjazdy wg trasy ZAGRANICA (szczegóły str. 4)

świadczenia w cenie

8 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców.

wydatki programowe obligatoryjne

Wstępy (m.in. Disneyland, rejs statkiem po lagunie weneckiej), obiadokolacja w Disneylandzie, taksy klimatyczne, wycieczka do Barcelony, przewodnicy – 100 euro. Wydatki programowe są obligatoryjne i opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

uwagi

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2018 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!