Bułgaria Złote Piaski

obóz młodzieżowy 12-18 lat

Bułgaria, Słowacja

Wielki Meder, Złote Piaski, Warna

Wybrzeże Morza Czarnego to słońce, piękne plaże, baseny, dyskoteki, mnóstwo butików. Złote Piaski to z kolei jeden z najbardziej znanych kurortów w Europie. Położony jest ok. 20 km od Warny – miasta będącego ważnym ośrodkiem kulturalno – naukowym i turystycznym. Obóz w Bułgarii to fantastycznie spędzony czas, pełen atrakcji, który na zawsze pozostanie w pamięci.

Dostępne terminy

dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
+65 euro (nie wliczone w cenę końcową)

Wycieczki fakultatywne


Miejsce wsiadania

1,695.00 

Opis

Dzień 1: wyjazd z Polski, przejazd na Słowację, nocleg,

Dzień 2: śniadanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych Wielki Meder, obiadokolacja. Nocny przejazd do Bułgarii,

Dzień 3:śniadanie w formie suchego prowiantu, przyjazd do Bułgarii. Zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg,

Dzień 4 – 9: wypoczynek, realizacja programu:

– wycieczki po okolicach Złotych Piasków,

– wyjścia na dyskoteki (m.in. PR Club, Arrogance, Papaya) – 1 bezpłatny wstęp na show, program do wyboru: Hip Hop Party – najpopularniejsza dyskoteka wśród obcokrajowców. Prawdziwy hit 2015 roku, Electro Wonderland – muzyka elektroniczna w bajkowej scenerii, Dj-e z całego świata również z Polski, „Bad Taste” Party – impreza w specjalnych strojach i makijażach, Sticker Party – uczestnicy wymieniają się naklejkami otrzymanymi przy wejściu, co tworzy zabawne kombinacje,

– wycieczka do Bałczik i Kaliakra,

– wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,

– wycieczka do Warny, zwiedzanie: Starego Miasta i Mauzoleum Warneńczyka,

– program animacyjny, zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Dzień 10: śniadanie, pobyt w parku wodnym Aquapolis – z licznym basenami, zjeżdżalniami, jacuzzi, fontannami, wodospadami i wieżami, ostatnie wspólne obozowe zdjęcie, obiad. Wyjazd z Bułgarii, nocny przejazd przez Rumunię,

Dzień 11: przyjazd na Słowację , obiadokolacja, nocleg,

Dzień 12: śniadanie, przejazd do Polski, zakończenie obozu.

IMPREZY FAKULTATYWNE – realizowane przy min. 30 uczestnikach (deklarację uczestnictwa w imprezie fakultatywnej należy zgłosić przy podpisywaniu umowy, płatność w autokarze u kierownika obozu):

półwysep Neseber wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Koszt wycieczki od osoby 25 euro.

ZAKWATEROWANIE

Hotel SUNNY VARSHAVA ***w Złotych Piaskach (lub inny o podobnym standardzie) w trakcie pobytu, pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Położony ok. 250 m od morza. Na terenie obiektu: basen, restauracja, bar, sala TV. Podczas noclegów tranzytowych hotele lub hostele .

WYŻYWIENIE

Podczas pobytu w Złotych Piaskach wersja All inclusive – 3 posiłki dziennie w formie bufetu: śniadania, obiady, kolacje. Dodatkowo pomiędzy posiłkami przekąski m. in. ciasta, owoce lub lody. Napoje dostępne przez cały dzień. Pierwsze świadczenie – obiad, ostatnie – obiad. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.

TRANSPORT

Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.

WYJAZDY

Wg trasy ZAGRANICA. Szczegóły str. 4 katalogu.

ŚWIADCZENIA W CENIE

9 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, opieka medyczna.

WYDATKI PROGRAMOWE OBLIGATORYJNIE

Wstępy (m.in. Muzeum Warneńczyka, Park Wodny Aquapolis, Park Wodny Wielki Meder), opłata klimatyczna, dodatkowy obiad na Słowacji i w Złotych Piaskach – około 65 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.

UWAGI

Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 50 euro).

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (szczegóły str. 4).

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY 3W1

  • brak dopłat kursowych

  • brak dopłat paliwowych

  • brak kosztów rezygnacji

PRZY REZERWACJI OBOZU POTWIERDZONEJ WPŁATĄ DO 28.02.2017 USŁUGA 3W1 GRATIS!!!!!